Povídky ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povídky ...

... od Vás i od nás... :o)
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Můj deníček

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Yessica

Yessica


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 23. 02. 07

Můj deníček Empty
PříspěvekPředmět: Můj deníček   Můj deníček Icon_minitimeMon Feb 26, 2007 12:33 am

Rozhodla jsem se, že bych tu mohla psát svůj ,, deníček". Surprised)

Dnes je 25. února, 22:20 hodin. Svět se mi motá přímo před očima. Zítra zase do školy, proč?! Škola je strašná mučírna.. Škola by mě osvítila jedině tehdy, kdyby vyhořela..
Zítra potkám ve třídě zase dvě náfuky- peroxidky ( nic proti blondýnkám, ale tohle je vrchoů). Nesnáším je! Ptáte se proč?
To nejde popsat slovy, kdo nepozná, nepochopí. Ale řeknu jen, že mě jejich chování nejen překvapilo, ale i zamrzelo. Hlavně jedna osoba. Dejme tomu, že se jmenuje Martina. Surprised) Má dlouhé vlasy, myslí si, že super postavu aj. Však už to znáte:joker:. Je silně věřící v Boha a myslí si, že to může ,, přenášet" i na druhé. Nezajímá ji druhého názor. Upřímně- dokud to nepřenášela na mě, bylo mi to fuk.
Dnes Martinu a ( třeba Lucku) Lucii nesnáším. Jsou jako snoubenky. Žijí jen pro sebe a když jedna není ve škole, ta druhá se vtírá mezi ostatní.
Nejraději bych je poslala- víte kam...
Zjistila jsem, že na osoby tohoto typu platí jen jedno- hluboká ignorace. pig
Jenže jsem známý nervák či snad ten, co ho každá blbůstka dokáže naštvat.
Kdo by rád poslouchal řeči typu: No, jelikož není věřící, nemůžu s ním chodit a víš jak je strašné je odmítat? To si nedokážeš představït.
Asi si neuvědomuje, že hodně dívek to zažívá také- odmítnutí. Jenže on to její miniaturní mozeček asi nechápe:scratch: . Je těžké ignorovat takové fifleny a přitom jim neublížit př. uškrit.
Ale budu muset své ignorovací schopnosti ještě více zlepšit, jelikož do kriminálu nechci:rendeer: .
Konec prvního dílu.
Dopsáno 22:31.
Návrat nahoru Goto down
Yessica

Yessica


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 23. 02. 07

Můj deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj deníček   Můj deníček Icon_minitimeMon Feb 26, 2007 6:19 pm

26. února

Dneska sem se přátelé pěkně naštvala! Myslela jsem si, že kroužky jsou většinou na oddychnutí a ne na to, aby člověk ztratil nervy! Mad Byl tam dneska blázinec! Nějaké dvě holky do mě rýpaly, dosti solidně! Opravdu OHROMUJÍCÍ, když mi jedna holka pichala jehlu na šití do ruky. Opravdu! Pak jsem se sbalila a šla domů, nebo bych asi někomu ublížila.
Jo a ta jedna peroxidka, kterou jsem minule nazvala Lucií- ta mi pěkně umí zkazit den! Já se normálně těším, až ty dvě snoubenky neuvidím aspoň JEDEN jediný den!!
Jak by jeden pako řekl, píšu to v afektu, takže...lol! O tom radči psát nebudu, protože slova jako pako, blbec, idiot.. jsou VELMI slabá.
Tak možná písnu ještě večer.
Adios... rabbit

Děkuji Maureen

Ale pokračujeme. Jelikož už to nepíšu v afektu, mohu psát dál s klidným svědomím. Když jsem byla v tom kroužku, docela jsem se nasmála. Přišla tam jedna holka ( třeba Lenka), která chodí ehm.. dosti zajímavě. Wink Má zrzavé vlasy, plnější postavu a na tu né zrovna štíhlou ,,linii'' navléká oblečení pro štíhlé. Tak si představte, jak to asi vypadá. cheers A jako co poslouchám kluky, tak opravdu zrovna o ní zájem nemají.. Ale pšššttt. Very Happy Vykladala tam, jak jí ten JEJÍ naštval, že je z toho nešťastná a co jsem udělala já? lol! Nějak mi korálky co jsem zrovna navlékala vyklouzly na zem a já jen se smíchem sykla, nebo se spíš nějak zeptala, jestli ten JEJÍ není nějak duševně nemocný. Very Happy Very Happy lol!
Takže sem si zase vyslyšela nadávky, o které jsem ani nestála a jako vždy se urazila, práskla s dvěřmi a byla pryč. Very Happy Very Happy
Jo a řekla jsem si, že budu psát o jednotlivcích, kteří mi prošli žaludkem Very Happy Very Happy.
Dneska třeba rozebereme : Mafiana.

Takže hned na úvod řeknu, že je to něco NESNESITELNÉHO! Velký, zarostlý a smrdí jako kůň. A to bych toho koně urazila. Very Happy Jeho IQ se podobá šumějící trávě, ale.. Řeknu to zrovna. Na šumějící trávu nemá. Smile
S jeho kamarádem pořád oxiduje NORMÁLNÍ lidi a nejraději bych mu někdy rozflákala tu jeho prázdnou makovici! Hele, teď mě tak napadlo..Že by peroxidka Martina a Mafian byl skvělý pár. Dobře, nezraním Lucii srdce.. To víte, Martina a Lucie jsou souzeny. Smile
Kdysi dávno Mafian balil mojí kámošku( bez který si nedovedu představit, jak bych ten den přežila Very Happy ). Jako upřímně- fakt jsem ji litovala. Jen když si ho představíte- máte zkažený celý den. Laughing
Jo.. Abych nezapomněla.. Nosí brýle a vypadá opravu jak ,, debílek'' lol!
Nějak mě bolí v krku, doufám, že nebudu marod, to by mě naštvalo.. Rolling Eyes
Tak pokračování příště..
Pro dnešek stačí.
lol!
Vaše Yess


Naposledy upravil dne Mon Feb 26, 2007 7:22 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Maureen
Admin
Maureen


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 23. 02. 07

Můj deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj deníček   Můj deníček Icon_minitimeMon Feb 26, 2007 6:32 pm

Oh... Very Happy Very Happy Very Happy *rozdýchává*...
Něco mi to silně připomíná... Tedy něco mi připomíná "Lucku i Martinu".. A mohu dotvrdit, že už jen čekám den, kdy si poví své "ano" Razz Laughing
Ještě bych chtěla doplnit něco, co dotvrzuje jejich "velmi vysokou" inteligenci: Na všechny vtipy i na strefování či přímé malé urážky, které by pochopil snad i "Mafian" (Nevětší pako pod Sluncem jaké znám.., že Yessi?! drunken ) reagují asi takto- confused "Cožééé?" No confused ...

PS: Vážně se těším na pokráčko! Smile)
Návrat nahoru Goto down
http://eldarens.blog.cz/
Sponsored content





Můj deníček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj deníček   Můj deníček Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Můj deníček
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Povídky ... :: Ze života.. :: Pokec-
Přejdi na: