Povídky ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povídky ...

... od Vás i od nás... :o)
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 zklamání-tohle jsem napsala už hodně dávno---

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Heduš




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 25. 02. 07

zklamání-tohle jsem napsala už hodně dávno--- Empty
PříspěvekPředmět: zklamání-tohle jsem napsala už hodně dávno---   zklamání-tohle jsem napsala už hodně dávno--- Icon_minitimeSun Feb 25, 2007 11:44 pm

Vyběhla ven. Musela se nadechnout čerstvého vzduchu. Musela se vzpamatovat z právě prožitého šoku. Po tvářích ji začaly stékat slané potůčky slz, jenž se mísily s kapkami jarního deštíku. Rozběhla se, chtěla být co nejdál od toho proklatého podvodníka. Ještě před chvílí by dala krk za to, že ji miluje. ..Jak jen jí to mohl udělat?! Ještě k tomu s ní, s tou, o které říkal,že je to nezajímavá coura?!(Pro samé slzy neviděla na cestu.)Copak mu nebyla dost dobrá?!Copak na ní mohl tak rychle zapomenout když ji předtím pořád říkal jak ji miluje?!-Chtěla ho jen překvapit-Jen to!-Chtěla aby měl radost.Jenže on, ON JI ZRADIL!
Návrat nahoru Goto down
Maureen
Admin
Maureen


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 23. 02. 07

zklamání-tohle jsem napsala už hodně dávno--- Empty
PříspěvekPředmět: Re: zklamání-tohle jsem napsala už hodně dávno---   zklamání-tohle jsem napsala už hodně dávno--- Icon_minitimeMon Feb 26, 2007 6:23 pm

Moc hezké, ale takové.. kraťoučké... Moc ráda bych si přečetla v tvém podání celý příběh, ne jen odstavec Wink ...
Návrat nahoru Goto down
http://eldarens.blog.cz/
 
zklamání-tohle jsem napsala už hodně dávno---
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Povídky ... :: Ze života.. :: Povídky..-
Přejdi na: