Povídky ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povídky ...

... od Vás i od nás... :o)
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Eragon & Eldast

Goto down 
2 posters

Líbí se vám film Eragon?
Je skvělí, čekal/a jsem větší propadák!
Eragon & Eldast I_vote_lcap0%Eragon & Eldast I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jó, dá se to..
Eragon & Eldast I_vote_lcap0%Eragon & Eldast I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nuda, pěkně sem si pospal/a.
Eragon & Eldast I_vote_lcap50%Eragon & Eldast I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Už to nikdy nechci vidět! Strašnééé!!!
Eragon & Eldast I_vote_lcap50%Eragon & Eldast I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Celkem hlasů : 2
 

AutorZpráva
Maureen
Admin
Maureen


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 23. 02. 07

Eragon & Eldast Empty
PříspěvekPředmět: Eragon & Eldast   Eragon & Eldast Icon_minitimeSun Feb 25, 2007 5:58 pm

Všichni, co již byli v kině na filmu Eragon zjistili, že je to propadák. Očekávalo se něco na způsob ztvárnění Harryho Pottera (poměrně dobré, sice trochu "ošmikané", ale.. sledovatelné Surprised), ovšem opak je pravdou! Jak jsem tam tak seděla, tak jsem vážně uvažovala, že si na chvíli Sleep .. Yessica mi ale stále brebentila do ucha, takže to moc nešlo, že Yess? Laughing Docela by mě zajímalo, co si o tom myslíte vy!
Návrat nahoru Goto down
http://eldarens.blog.cz/
Yessica

Yessica


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 23. 02. 07

Eragon & Eldast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eragon & Eldast   Eragon & Eldast Icon_minitimeSun Feb 25, 2007 6:08 pm

Maureen napsal:
Všichni, co již byli v kině na filmu Eragon zjistili, že je to propadák. Očekávalo se něco na způsob ztvárnění Harryho Pottera (poměrně dobré, sice trochu "ošmikané", ale.. sledovatelné Surprised), ovšem opak je pravdou! Jak jsem tam tak seděla, tak jsem vážně uvažovala, že si na chvíli Sleep .. Yessica mi ale stále brebentila do ucha, takže to moc nešlo, že Yess? Laughing Docela by mě zajímalo, co si o tom myslíte vy!

Před samotným kinem jsem si přečetla pár názorů na film Eragon a nevěřila jsem tomu, že to může být tak otřesné. Bylo. Byla jsem velice zklamaná. Scény ve filmu se vůbec nepodobaly knižnímu vydání. Kdybych se neudržovala při životě tzv. brebentěním, asi bych tam usnula. Můj celkový dojem byl, že to byla stráta času. Ovšem.. jeden herec tam byl samec, že?!lol!
Návrat nahoru Goto down
Maureen
Admin
Maureen


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 23. 02. 07

Eragon & Eldast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eragon & Eldast   Eragon & Eldast Icon_minitimeSun Feb 25, 2007 6:23 pm

Jjjjjj!! Samec byl Murthag! Twisted Evil Very Happy
Tak zase taková ztráta času to nebyla, ale ten herec Eragona... Tipycký "šampón"! Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://eldarens.blog.cz/
Sponsored content





Eragon & Eldast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eragon & Eldast   Eragon & Eldast Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Eragon & Eldast
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Povídky ... :: Fantasy :: Filmy..-
Přejdi na: